Oyunu oynayabilmek için tarayıcınızın bildirim ayarlarına izin vermeniz gerekmektedir. Ayrıca Avast, Mcafee vb antivirüs programlarınızı devre dışı bırakmanız önerilmektedir.

Eğlenceli Kart Oyunu Batak Artık Online!

Masa oyunları içerisinde ününü koruyan Batak oyunu esasında dört kişi ve bir deste iskambil kâğıdı ile oynanır. Her kâğıt oyununda ve her masa oyununda olduğu gibi batak oyununun da kendisine has kuralları ve çeşitleri vardır.

Ancak sokağa çıkma yasakları ile Covid-19 salgını sebebiyle uzun saatler arkadaşlarla vakit geçirmek ya da toplu alanlarda bulunmak mümkün değil. Bu nedenle gelişen oyun teknolojisi sayesinde kart oyunları da dahil olmak üzere birçok oyun online bir şekilde oynanabilir halde kullanıcılara sunuluyor.

Bu online oyunlar içerisinde en fazla talep gören oyun ise tabii ki online batak oyunu. İstediğiniz her yerden online bir şekilde kimseye temas etmeden, evinizden dışarı çıkmadan keyifli zaman geçirebilir, bu süreci atlatmayı kolaylaştırabilirsiniz. 

Online Batak Oyunu ile Kesintisiz Batak Keyfi Çanak Batak’ta 

Artık bir araya gelip kağıt oyunu oynayamasak da oyun teknolojisinin günden güne gelişmesiyle evden çıkmadan da keyifli vakit geçirmek ve sosyalleşmek mümkün. Evde kaldığımız ve sağlığımıza dikkat ettiğimiz bu dönemde arkadaşlarımızla sosyalleşmeye online oyunlarla devam edebiliyoruz. Teknoloji sayesinde ortaya çıkan online oyunlar işte bu aşamada devreye giriyor. Online oyunlar içerisinde yer alan kart oyunları listesindeki en popüler ve sevilen online Batak oyunu Çanak Batak ile ister arkadaşlarınızla isterseniz yeni kullanıcılarla Batak oynayabiliyorsunuz.

Kart oyunları içerisinde yer alıp bu kadar sevilen bir oyunun online oynanabilir olması, Batak severler tarafından oldukça talep görüyor. Batak oyunu ücretsiz bir şekilde online oynanabiliyor oynanabildiği için istediğiniz zaman istediğiniz yerde oynamaya başlayabilirsiniz.

Peki Online Batak Oyunu Nasıl İndirilir?

Online Batak oyunu Çanak Batak’ı oynamaya başlamak oldukça kolay. İster uygulamayı indirerek isterseniz Facebook üzerinden giriş yaparak hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu bir an önce oynayabilmeniz için gerekenleri sırasıyla yazacak olursak şu şekilde;

Sahip olduğunuz akıllı telefon veya tabletin market uygulamasına girin. Bu market uygulamaları cihazların işletim sistemlerine göre farklılık gösterebiliyor. Eğer Android bir cihaza sahipseniz Google Play market üzerinden, eğer iOS işletim sistemine sahip Apple ürünlerinden indirecekseniz de AppStore üzerinden Çanak Batak uygulamasını ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirin. Ardından uygulamayı açın ve içerisindeki üç farklı Batak çeşidinden hangisini oynamak istiyorsanız onu seçerek Batak oynamaya başlayın.

Arkadaşlarınızla, ailenizle oynayabileceğiniz gibi dilerseniz yeni oyuncularla da meşhur kart oyunları içerisinde en sevilen olan online Batak oyunu Çanak Batak’ı hemen şimdi oynayabilirsiniz.

 İyi Bir Online Batak Oyunu İçin Gerekli Olan Şeyler Nelerdir?

Online Batak oyunu oynamak için ilk olarak uygulamayı indirebilecek bir cihazınız olması ya da Facebook üyeliğine sahip olmanız yetiyor. İster uygulamayı cihazınıza indiriyorsunuz isterseniz de masaüstünden Facebook kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak oyuna giriş yapabiliyorsunuz.

Çanak Batak oyununa üye olmak ya da oyunu oynamak için para ödemeniz gerekmiyor yani oyun tamamen ücretsiz bir şekilde online olarak oynanabiliyor.

Özellikle bu dönemde dışarı çıkmadan evde keyifli vakit geçirmek istiyorsanız hemen Çanak Batak uygulamasını indirebilir ve online Batak oynamaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir