Oyunu oynayabilmek için tarayıcınızın bildirim ayarlarına izin vermeniz gerekmektedir. Ayrıca Avast, Mcafee vb antivirüs programlarınızı devre dışı bırakmanız önerilmektedir.

ÇANAK BATAK NASIL OYNANIR ÖĞRENELİM

Kâğıt oyunları arasında 7’den 70’e herkes tarafından en fazla talep gören Batak oyunu, kendi içerisinde birden fazla şekilde oynanabilen, zamanın nasıl geçtiğinin asla anlaşılamadığı çok keyifli bir kâğıt oyundur.

İster keyifli bir şekilde kafa dağıtmak olsun, ister arkadaş grubunuzla güzel vakit geçirmek için olsun online batak sayesinde yüzünden gülümseme asla eksik olmaz.

Online oyunlar arasında çok popüler olan online Batak oyunu, çanak Batak oynamak için Batak sevmek ya da Batak öğrenmek istemek yeter.

Ancak Batak oyununu bilmiyorum ama öğrenmek pratik yapmak istiyorum diyorsanız, çanak batak ile kendinize uygun masa kurabilir, iyi batak oyuncularından sizlere batak öğretmesini ve batak türleri için pratik yapabilmeyi sağlayabilirsiniz. Çünkü Batak oyunu sık sık oynayarak iyi öğrenilebilir. Mantığı iyi bir kavrandığı zaman da çok sürükleyici ve çok eğlenceli bir oyun halini alır.

Çanak Batak Oynamanın Avantajları Neler?

Çanak Batak oyununu oynamanın birden fazla avantajı olduğunu oynayan herkes görür. Henüz Batak oynamamış olanlar için Çanak Batak oynamanın avantajları şu şekilde sıralanabilir;

  • Canlı Batak oyna diyen herkes anında Çanak Batak uygulamasını indirilebilir.
  • Çanak Batak ücretsiz bir şekilde indirilip bedava olarak oynanır.
  • İster kendi arkadaş grubunuz ile isterseniz de yeni oyuncularla oynamayı tercih edebilirsiniz.
  • Uygulamanın içerisinde birden fazla türde batak oyunu yer alır.
  • Gerçek batak oyununun aynısı olduğundan oyunculara bataktan alınan keyfin daha da fazlasını verir.
  • Arkadaşlarınıza batak nasıl oynanır diye artık sormadan keyifle Batak oyununu öğrenebilirsiniz.
  • Kolay kullanılabilir bir ara yüze sahiptir.
  • Zaman kısıtlaması olmayıp istenilen zamanda oyuna girmek ve oyuncular mevcut ise hemen Batak oynamak mümkündür.

Çanak Batak Nasıl Oynanır?

Yurt dışında “Spades” olarak adlandırılan batak oyununun, gerek ülkemizde gerekse de yurt dışında çok fazla oyuncusu bulunur. Bu sayede de oyun çok meşhurdur. Aklından hemen online Batak oyna geçiyorsa ama çevrenizde o an batak oynayacak birini bulamadıysan eğer, o zaman sende hemen Batak oyna. 

Canlı Batak oyna ya da online Batak oyna sayesinde batak oyunu üzerinde pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Gözlem ve pratik yapmanın yanı sıra kurallara hâkim olarak oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Güzel vakit geçirmek ve Batak oyunu oynamak için yapmanız gereken sadece online batak oynamak.

Online batak uygulaması nasıl indirilir?

Online batak nasıl oynanır sorusuna cevap olarak ilk adımda online batak uygulamasını ücretsiz bir şekilde cihaza indirmek gerekmektedir. Ardından gerçek oyuncularla ücretsiz Batak oynamanın keyfine çıkarabilirsiniz.

Uygulama içerisinde yer alan üç farklı çeşidini dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz. İsterseniz kendi arkadaş grubunuz ile özel bir masada Batak oynayabilir ya da yeni insanlarla tanışarak bir masada oynayabilirsiniz.

Uygulamayı cihazınıza indirmek için Google Play market uygulamasından, AppStore marketi kullanabilir ya Facebook üzerinden telefonunuza indirmeden Çanak Batak oynayabilirsiniz. Ardından dilediğiniz Batak oyununu seçip, rakiplerinize meydan okumaya başlayabilirsiniz.

Görsel güzellikleri ve arayüzünün kullanım kolaylığını, uygulamayı yükledikten sonra görebilirsiniz.

İçeriğinde birden fazla Batak türünün yer aldığı Çanak Batak oynamak istiyorsan hemen online Batak oyna.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir